خدمات مالی

خدمات مشاوره و اعزام حسابدار

شرکت هستی حسابان با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و کارا در خصوص اعزام حسابدار در محل و انجام امور حسابداری و حسابرسی توانسته است رضایت چندین شرکت را جلب نماید ، این خدمت موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های شرکت های مورد قرار داد گشته و از این رو اعزام حسابدار ، به یکی از خدمات مورد علاقه شرکت های مذکور تبدیل شده است .

 • تامین و اعزام حسابدار  و  نیروی کار با توجه به تجربه و سابقه ی، مورد نیاز شرکتها بصورت پاره وقت و تمام وقت امکانپذیر می باشد .
 • نظارت کامل بر اجرای کار حسابدار اعزامی مستقر در شرکتها
 • انجام کلیه امور خدمات حسابداری در محل شرکت هستی حسابان امکان پذیر می باشد .
 • تهیه و نصب و پشتیبانی انواع نرم افزارهای حسابداری با توجه به نیاز ، فعالیت و بودجه شرکت

 • انجام کلیه امور مربوط به مالیاتی شرکت ها

خدمات بیمه

ماده ۳۸ تامین اجتماعی را جدی بگیرید!

ماده ۳۸ تامین اجتماعی خودش یک قانون است و اگر بند بند آن را را درست اجرا نکنید با جرایم سنگین بیمه ای حتی قبل از حسابرسی مواجه می شوید. شاید در نگاه اول ماده ۳۸ تامین اجتماعی مشمول پیمانکاران شود ولی خیلی واضح عرض کنیم هر فردی که کاراجرایی انجام شود به نوعی مشمول این ماده می شود. البته ناگفته نماند آموزش ها در خصوص تشریح ماده ۸ تامین اجتماعی ضعیف است و به همین علت تیم هستی حسابان مباحث آموزشی این ماده مهم بیمه ای را در دستور کار خود قرار داده است.

ما در طی این مدت با چالش هایی در حوزه بیمه از طرف کاربران مواجه شدیم که یک واحد مجزا متشکل کارشناسان حوزه بیمه ای برای رسیدگی و خدمت رسانی به این امورات اختصاص داده ایم. مهمترین بخش های اجرایی این واحد شامل موارد زیر می باشد:

 • اخذ مفاصاحساب بیمه ای شرکتهای پیمانکاری

یکی از اصلی ترین مشکلات شرکتهای پیمانکاری اجرای اقدامات مهم در تسریع اخذ مفاصاحساب از شعب تامین اجتماعی در محل پروژه است تا بتوانند با ارایه مفاصاحساب به کافرما تمامی سپرده های خود را آزاد نمایند. برخی از شرکتها از نظر زمان و نیرو محدودیت دارند و تیم هستی حسابان این نوع اقدامات را در سریعترین زمان اجرا می نماید.

 • بررسی و مشاوره قراردادهای کار و پیمانی

یکی از راه های نفوذ جرایم بیمه ای و حتی مالیاتی عدم بکارگیری صحیح ادبیات قراردادهاست. یعنی قراردادها گاها یکطرفه از جانب طرفین منعقد می شود و یا پارامترهای قانونی بدرستی در داخل ان رعایت نمیگردد.متاسفانه با درنظر نگرفتن مباحث قانونی مشکلات براحتی گریبانگیر اشخاص حقیقی و حقوقی می گردد. تیم تخصصی بیمه ای ما این امورات را با دقت زیر نظر خواهد گرفت.

 • لایحه نویسی و حضور در جلسات هیاتهای بیمه ای

در هیاتهای بیمه ای شما نباید ریسک کنید چون تعداد هیاتها محدود و تصمیم و صدور رای بدون انعطاف و بخشش از طرف شعبه تامین اجتماعی اعمال می گردد. پیشنهاد ما این است که اگر نیاز به یک کارشناس در نگارش و تحلیل لایحه هیاتهای بیمه ای دارید حتما با متخصصین ما مشاوره شوید.

 • پیش حسابرسی بیمه تامین اجتماعی

پیش حسابرسی همان حسابرسی بیمه ای بصورت غیر رسمی است البته مراحل و تشریفات آن کاملا همانند حسابرسی رسمی تیم تامین اجتماعی است ولی قبل از اینکه حسابرسان تامین اجتماعی مجموعه شما را مورد بررسی قرار دهند، تیم حسابرسی بیمه ما همان سناریو را برای شما پیاده سازی می کنند تا در زمان عملیات اصلی حسابرسی کسب و کار شما دچار شوک های مالی زیادی نشود.

 

خدمات مالی و حسابداری

 خدمات حسابداری

 •  بررسی و اصلاح اسناد حسابداری

برخی از مجموعه ها بنا دلایلی نظیر عدم حضور حسابدار حرفه ای، اخراج حسابدار و یا انجام امور مالی توسط شخص مدیر اسناد مرتبی از نظر استانداردحسابداری و حوزه مالیاتی ندارند. مشکل این وضعیت درست در زمانی است که بازرسین ماده ۱۸۱ حوزه مالیاتی بطور سرزده به محل فعالیت شما مراجعه میکنند و سیستم شما را جهت بررسی به اداره امور مالیاتی انتقال می دهند . حال اینکه سیستم از نظر ثبت اسناد حسابداری و حتی بایگانی و گزارشات مالی کیفیت لازم را ندارد و گاها یک مشکل کوچک منجر به شکل گیری جرایم مالیاتی سنگین می گردد. مشکل دیگر فراخوان رسیدگی در قالب دعوتنامه ارسال دفاتر و مدارک است که نوع دیگر رسیدگی از طرف ادارات مالیاتی جهت تشخیص مالیات می باشد. اگر سیستم ثبت و نگهداری امور مالی شما به روز نباشد مهلت زیادی برای جبران وجود ندارد.

تیم اجرایی واحد خدمات مالی و حسابداری در این بخش تمامی ثبت ها، ثبت های معوق و اصلاحات و تعدیلات را بر اساس استانداردهای حسابداری پیاده سازی می نماید بطوری که در هر زمانی قادر به گزارشگیری از سیستم مالی خود خواهید بود.

 • مشاوره و پیاده سازی نرم افزار حسابداری

شاید شنیده یاشید نرم افزار حسابداری همه مشکلات امور مالی را حل نمی کند ولی نوع و انتخاب نرم افزار باعث شکل گیری انسجام خوب در رویدادهای خدمات مالی و مالیاتی می شود. یعنی شما نرم افزاری را بکار می گیرید که به فرایند ثبت و نگهداری رویدادهای مالی شما کمک کند. در این بخش تیم اجرایی شرکت متناسب با نوع و حجم فعالیت شما بهترین گزینه نرم افزار حسابداری را به شما معرفی می کند تا بتوانید بدون هر گونه هزینه اضافی از وجود یک سیستم خوب لذت ببرید.

 • طراحی و پیاده سازی ساختار بهای تمام شده

شما با محاسبه دقیق بهای تمام شده هر نوع کالا و خدمات، از نمایش سود ظاهری جلوگیری می کنید و با پردازش سود به صورت واقعی مجموعه خود را متحمل تعلق مالیات زیاد نخواهید کرد. هیچ تفاوتی نمی کند شما فروشنده یک کالا و یا ارایه کننده نوعی خدمات باشید و یا دارنده یک کارگاه و کارخانه باشید فقط حجم و مدل بررسی بهای تمام شده متفاوت است. این بخش نیاز به متخصص خاص خود دارد که واحد بهای تمام شده هستی حسابان این وظیفه را به بهترین شکل اجرا می نماید.

 • ایجاد و استقرار سیستم های حسابداری انبار، حقوق و دستمزد

کلیدی ترین ماژول های یک نرم افزار حسابداری بکارگیری و پیاده سازی مکانیزم انبار و حقوق و دستمزد است که می بایست کاملا تحت فرمان سیستم حسابداری اصلی شما باشد و واحد مالی را دچار دوگانگی نکند. کارشناسان سیستم های اطلاعاتی مجموعه به شما و حسابدارتان کمک می کنند این فرایند با ضریب خطای حداقل پیاده سازی و اجرا شود.

 • تهیه آیین نامه ها و دستورالعملهای مالی و کنترل داخلی

هر مجموعه ای با توجه به نوع فعالیت قانونی خود و جهت هماهنگی واحدها و پرسنل با امور مالی نیاز به تدوین دستورالعمل ها و آیین نامه هایی دارد که باعث افزایش امنیت در ساختار مالی اداری شود.تهیه و تنظیم آیین نامه انضباطی ساده ترین مدل این نوع اقدامات محسوب می شود.

 • تهیه و تنظیم صورتهای مالی اساسی

وقتی سیستم حسابداری شما مدعی افشای واقعیت باشد دیگر نباید دغدغه ای از لحاظ صورتهای مالی اساسی داشته باشید. کاربرد صورتهای مالی فقط هنگام ورود به بورس و یا اخذ تسهیلات نمی باشد بلکه نوعی سند قانونی برای پوشش اجرای استاندارد سیستم حسابداری شما می باشد.

 • تهیه و تنظیم صورتهای مالی تلفیقی

اگر شما دارای چندنین مجموعه بزرگ تجاری بازرگانی صنعتی هستید برای تلفیق عملکرد مالی خود می بایست صورتهای مالی تلفیقی را با رعایت نکات استاندارد پیاده سازی کنید تا ضمن ارزیابی بهره وری مجموعه ها از بروز هر نوع سوء استفاده و تقلب پیشگیری نمایید.

 • طراحی و پیاده سازی بودجه بندی

بودجه بندی در هر نوع فعالیتی نظام ورود و خروج نقدینگی شما را کنترل می کند و از هدر رفتن آن جلوگیری می نماید.ضمن اینکه در پیاده سازی ساختار بهای تمام شده یک رکن مهم محسوب می گردد.


 

خدمات مالیاتی

 خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی شامل خدماتی است که اجرای تکالیف و دستورالعمل های قوانین مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده راپوشش می دهد . در چند سال اخیر سیستم مالیات ستانی دچار تغییرات زیادی شده و خدمات مالیاتی در ایران با تکنولوژی روز اروپا توسط سازمان امور مالیاتی پیاده سازی شده است. با این برنامه اجرای تکالیف مالیاتی توسط سامانه های مالیاتی همراه شده است و عملا مراجعه حضوری به ادارات کمتر و محدود شده است.

 •  اجرای مراحل ثبت نام در طرح جامع مالیاتی (گام ۴۵(

شروع ورود به طرح جامع مالیاتی با ثبت نام الکترونیکی رقم میخورد. برخی ازشرکتها صرفا در این بخش اقدام به تکمیل اطلاعات میکنند و تحلیلی از نوع اطلاعات ندارند. مثلا در بخش طبقه بندی سهم یک عددی را وارد میکنند و یا در گروه بندی های شغلی همینطور یک مورد را انتخاب میکنند و متاسفانه با تلاش های فراوان به گام ۴۵ و تایید نهایی واحد انفورماتیک سازمان نمیرسند.  بهتر است اگر خیلی مهارت در ثبت نام و رسیدن به گام ۴۵ را ندارید این بخش مهم را به تیم خدمات مالیاتی ما بسپارید.

 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی

تکمیل اظهارنامه مالیاتی خیلی کار مشکلی نیست ولی مستند سازی و رعایت اصول اجرایی قوانین و بخشنامه های مالیاتی با مبالغ مندرج در اظهارنامه فرایند اصلی تشخیص مالیات را رقم میزند. تیم خدمات مالیاتی در این بخش کارنامه یکساله امور مالی شما را بر پایه معیارهای ماموران مالیاتی هنگام صدور برگ تشخیص تهیه و تنظیم می کند به طوری که قابلیت دفاع در هیاتهای مالیاتی را داشته باشد.

 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

همه فعالان اقتصادی مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده نیستند. اداره مالیات بر ارزش افزوده طبق فراخوان مشخصی مودیان مالیاتی را مشمول این قانون نموده است. مشکل بزرگ در سیستم ارزش فزوده زمانی بوجود می آید که تکالیف مهم آن از جمله اظهارنامه ۳ ماهه یا انجام نشود و یا انجام آن به تعویق بیفتد. و مشکلات بعدی نوع گزارش خرید و فروش و احقاق حقوق اعتبار مالیاتی است. این بخش هم در خدمات مالیاتی هستی حسابان بر اساس اصول خاصی قابل اجراست.

 • تهیه و تنظیم صورت معاملات فصلی (گزارشات ماده ۱۶۹ مکرر)

این بخش از تکالیف مالیاتی بطور مستقیم به قانون مبارزه با پولشویی ارتباط دارد.در این سامانه کلیه معاملات و مراودات پولی کالایی و خدمات داخلی و خارجی باید گزارش گردد. عدم گزارش بطور اصولی در این سامانه باعث ایجاد تناقض در سامانه های دیگر مالیاتی مانند مالیات بر ارزش افزوده و مالیات عملکرد می شود. اگر احساس می کنید در این بخش نیاز به کمک در تنظیم گزارشات دارید پیشنهاد می کنیم از خدمات مالیاتی صورت معاملات فصلی ما استفاده کنید.

 • تحریر دفاتر پلمپ قانونی

تحریر دفاتر قانونی با افزایش مراجعه بازرسین مالیاتی در ۲ سال اخیر همانند دوره های قبلی امکان پذیر نیست. منظور اینکه در گروه بندی جدید سازمان امور مالیاتی وقتی کسب و کار شما در گروه اول قرار  بگیرد مکلف به دریافت و تکمیل دفتر روزنامه و کل می باشد.این دفاتر باید بصورت روزانه ثبت شود تا در زمان بازرسی ماده ۱۸۱ با صورتمجلس دفاتر نانوشته مواجه نشوید. تحریر بهنگام دفاتر قانونی در بخش خدمات مالیاتی توسط تیم تخصصی اجرا می گردد.

 • اخذ مفاصاحساب مالیاتی ماده ۲۳۵

یکی از مهمترین اسناد دولتی که می تواند در دیگر فعالیتهای اقتصادی ناجی شما باشد مفاصاحساب مالیاتی است که باید مطابق ماده ۲۳۵ قانون مالیاتهای مستقیم اخذ شود. پیگیری این فرایند در بخش خدمات مالیاتی پرشین حساب توسط کارشناسان با تجربه اجرا می شود که می توانید در صورت تمایل این فرایند را به آنها بسپارید

 

موقعیت ما

اطلاعات تماس

 آدرس : کرج -طالقانی جنوبی-خیابان قیام-ساختمان گلها- طبقه هفت - واحد28

 تلفن :  026.32735426

 همراه: 09375732447

 

درباره ما

 شرکت هستی حسابان مهر با حضور جمعی از مدیران مالی، حسابداران مجرب و کارشناسان کارآمد به منظور ارائه خدمات در زمینه حسابداری شرکت ها و اشخاص حقیقی ، امور مالی و مالیاتی ، بیمه ای ، راه اندازی سیستم حسابداری و کمک به شرکت ها در استخدام حسابدار مجرب و قابل اطمینان با قابلیت متناسب سازی با نیازهای خاص شرکت ها و اشخاص تشکیل گردید ادامه مطلب

TOP 

طراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, پله برقی, ضد کف, طراحی ست اداری, فروش قطعات cnc, فیلمبرداری صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, پوشش ضد حریق, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, طراحی کاتالوگ حرفه ای, خدمات برش لیزر, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, قیمت طراحی کاتالوگ, کمپرسور اسکرو, نصب سازه فلزی, نصب اسکلت فلزی, کمپرسور اسکرو,